185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre

  • 185 m²
  • 4 sypialni
  • 1 łazienka

Zlokalizowany w dzielnicy Hampstead 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre Amsterdam oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Vincenta van Gogha. W 4-pokojowym apartamencie aktywni Goście mogą korzystać z lodowiska.

W obiekcie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka.

Goscie mają dostęp do tarasu.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Apartament o powierzchni 185 m² jest położony 10 min jazdy samochodem od takich obiektów jak Pomnik Narodu, w zasięgu ręki od stacji metro Amsterdam Amstel. 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre znajduje się 3 km od takich miejsc jak Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie. Merwedeplein znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru, a Plac Rembrandplein leży 25 min spacerem od obiektu. Ten apartament znajduje się niedaleko od najbliższego przystanku autobusowego Lutmastraat.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre Amsterdam
Beautiful Penthouse Near Rai And Centre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful Penthouse Near Rai And Centre

9.0
Wspaniały 49 opinii
184 m od nieruchomości
USD 157 USD 141
za noc
Apartment Sandra
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment Sandra

9.6
Wyjątkowy 8 opinii
218 m od nieruchomości
USD 240 USD 216
za noc
Bright City Retreat Near Center & Rai
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bright City Retreat Near Center & Rai

7.2
Dobry 20 opinii
351 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Amsterdam-Schiphol
    15 km

    Stacje kolejowe

    Station Amsterdam Amstel
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji0363 2933 6522 701F 5BE0
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre pozwala na zwierzęta.
    • Czy 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre posiada kuchnię?
      W 185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę, przybory kuchenne i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Amsterdam-Schiphol
    15 km

    Stacje kolejowe

    Station Amsterdam Amstel
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    185M2 Groot Appartement Met Tuin In City Centre Amsterdam

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij